Kontrola potrubí kamerovým systémem

Pokud potřebujete opravit potrubí a nevíte, kde přesně lokalizovat chybu, je nejefektivnější způsob, jak zjistit stav potrubí a co nejrychleji odhalit skrytou závadu a příčinu opakujících se problémů, provést kontrolu potrubí kamerovým systémem. Prohlídkou kanalizace kamerou rychle zjistíte příčinu poruchy a její oprava tak bude výrazně levnější.

Provádíme:

  • prohlídku kanalizace a posouzení jejího stavu
  • zaměření spádovitosti kanalizace, ovality potrubí
  • vyhledání místa poruchy kanalizace

Samozřejmostí je čistá kanalizace před prohlídkou, jinak mohou nečistoty zakrývat možné nedostatky nebo bránit kameře v průchodu. A proto prvním krokem před prohlídkou kanalizace kamerou je čištění kanalizace.

Čištění kanalizace

Kamera odhalí skutečný stav kanalizace

Kontrolou potrubí kanalizace kamerovým systémem, získáte přehled o skutečném stavu vaší kanalizace, její nedostatky a poruchy. Umožní přesné nalezení skrytých potrubních rozvodů a nalezení jakýchkoliv viditelných prvků v kanalizaci jako jsou odbočky, oblouky a závady na kanalizaci. Prohlídka také ukáže, z jakých materiálů je kanalizace vyrobena. To je důležité zejména pro jednání s dodavateli materiálu nebo s orgány státní správy (kolaudace).

Kontrolu potrubí kamerovým systémem provádíme v Teplicích a Ústeckém kraji.